Grupa żołnierzy w parku nadmorskim

Grupa żołnierzy w parku nadmorskim

Publikujemy kolejne nieznane do tej pory zdjęcie z okresu już po walkach o Kołobrzeg. Zostało wykonane 20 marca 1945 roku.

Zima na cmentarzu pod latarnią morską 60 lat temu

Zima na cmentarzu pod latarnią morską 60 lat temu

Widok od stoku latarni morskiej w kierunku północno-zachodnim, na cmentarz żołnierzy radzieckich i polskich. Zima, 1962 rok.

Żołnierze polscy na tle fortu i zniszczonej latarni morskiej

Żołnierze polscy na tle fortu i zniszczonej latarni morskiej

Poszukiwanie historii i nawiązywanie do niej na nowo ma sens. Opublikowane tu zdjęcie przedstawia polskich żołnierzy, którzy pozują na niemieckim dziale Flak 36 lub 37. Ilustracja prawdopodobnie nie była do tej pory nigdzie publikowana.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.